Canlı Maç Sonuçları


LİG EV SKOR DEP. DK
Peru Play-offs 2/3 Atlético Grau 2 - 0 Deportivo Coopsol 90'
Portekiz Primeira Liga Desportivo Aves 1 - 0 Sporting Braga 82'
Arjantin Premier Lig Huracán 0 - 1 Arsenal 76'
Arjantin Torneo Federal A Sportivo Belgrano 2 - 0 San Martín Formosa 84'
Arjantin Torneo Federal A Crucero del Norte 1 - 0 Club Atlético Güemes 54'
Arjantin Torneo Federal A Unión Sunchales 0 - 2 Sportivo Las Parejas 41'
Arjantin Torneo Federal A Juventud Unida Uni. 2 - 0 Olimpo 84'
Arjantin Torneo Federal A Villa Mitre 2 - 0 Sportivo Peñarol 54'
Arjantin Prim B Nacional Almagro 0 - 0 Tigre 2'
Kolombiya Primera A América de Cali 2 - 0 Junior 48'
Ekvador Premier A Macará 0 - 0 Delfin 51'
LİG EV SKOR DEP.
Hollanda Tweede Divisie AFC 0 - 1 Scheveningen
Hollanda Tweede Divisie ASWH 0 - 4 HHC
Hollanda Tweede Divisie IJsselmeervogels 4 - 2 Noordwijk
Hollanda Tweede Divisie Volendam II 5 - 0 Jong Sparta
Hollanda Tweede Divisie Quick Boys 1 - 1 Excelsior Maassluis
Hollanda Tweede Divisie Rijnsburgse Boys 1 - 0 TEC
Hollanda Tweede Divisie Kozakken Boys 4 - 2 GVVV
Hollanda Tweede Divisie Koninklijke HFC 1 - 1 Katwijk
Hollanda Tweede Divisie De Treffers 4 - 0 Spakenburg
İngiltere Premier Lig 2 (Lig 2) Newcastle United U23 0 - 1 Reading U23
İngiltere Premier Lig 2 (Lig 1) Chelsea U23 3 - 3 Derby County U23
Türkiye Süper Lig Yeni Malatyaspor 1 - 3 Sivasspor
Türkiye Süper Lig Ankaragücü 1 - 3 Göztepe
Türkiye Süper Lig Galatasaray 1 - 0 Alanyaspor
Türkiye 1. Lig Hatayspor 3 - 0 Boluspor
Türkiye 1. Lig Fatih Karagümrük 0 - 0 Balıkesirspor
Türkiye 1. Lig Akhisarspor 4 - 3 İstanbulspor
İngiltere Premier Lig Everton 3 - 1 Chelsea
İngiltere Premier Lig AFC Bournemouth 0 - 3 Liverpool
İngiltere Premier Lig Tottenham 5 - 0 Burnley
İngiltere Premier Lig Watford 0 - 0 Crystal Palace
İngiltere Premier Lig Man City 1 - 2 Manchester United
Almanya Bundesliga Dortmund 5 - 0 Fortuna Düsseldorf
Almanya Bundesliga RB Leipzig 3 - 1 Hoffenheim
Almanya Bundesliga M'gladbach 2 - 1 Bayern Münih
Almanya Bundesliga Freiburg 1 - 0 Wolfsburg
Almanya Bundesliga Augsburg 2 - 1 Mainz 05
Almanya Bundesliga Leverkusen 2 - 1 Schalke 04
İspanya La Liga Real Madrid 2 - 0 Espanyol
İspanya La Liga Granada 3 - 0 Deportivo Alavés
İspanya La Liga Levante 2 - 4 Valencia
İspanya La Liga Barcelona 5 - 2 Mallorca
İtalya Serie A Atalanta 3 - 2 Hellas Verona
İtalya Serie A Udinese 1 - 1 Napoli
İtalya Serie A Lazio 3 - 1 Juventus
Fransa Ligue 1 Montpellier 1 - 3 PSG
Fransa Ligue 1 Nice 4 - 1 Metz
Fransa Ligue 1 Rennes 2 - 1 Angers
Fransa Ligue 1 Strasbourg 4 - 2 Toulouse
Fransa Ligue 1 Monaco 3 - 0 Amiens SC
Hollanda Eredivisie ADO Den Haag 0 - 0 Twente
Hollanda Eredivisie PSV 5 - 0 Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie VVV 2 - 0 Emmen
Hollanda Eredivisie Zwolle 0 - 3 AZ
Portekiz Primeira Liga Marítimo 2 - 2 Santa Clara
Portekiz Primeira Liga Famalicão 2 - 3 Tondela
Belçika 1. Lig A Mechelen 1 - 1 Kortrijk
Belçika 1. Lig A Gent 2 - 0 Zulte-Waregem
Belçika 1. Lig A Cercle Brugge 1 - 2 Genk
Belçika 1. Lig A Sint-Truiden 1 - 2 Club Brugge
Avusturya Bundesliga Salzburg 5 - 1 Wattens
Avusturya Bundesliga Wolfsberger AC 1 - 3 LASK
Avusturya Bundesliga Hartberg 3 - 2 St. Pölten
İsviçre Süper Lig Neuchâtel Xamax 1 - 1 Lugano
İsviçre Süper Lig Young Boys 1 - 0 Luzern
İskoçya Premiership Hamilton Academical 0 - 1 St. Mirren
İskoçya Premiership Hibernian 3 - 0 Aberdeen
İskoçya Premiership Livingston 3 - 0 Kilmarnock
İskoçya Premiership Motherwell 1 - 0 Heart of Midlothian
Rusya Premier Lig Tambov 3 - 0 Gazovik Orenburg
Rusya Premier Lig Krasnodar 1 - 1 CSKA Moskova
Rusya Premier Lig Akhmat Grozny 0 - 1 Ufa
Yunanistan Süper Lig PAOK 2 - 0 Xanthi
Yunanistan Süper Lig AEK Athens 5 - 0 Panionios
Yunanistan Süper Lig Panaitolikos 0 - 3 Olympiakos Piraeus
İngiltere Championship Huddersfield Town 0 - 2 Leeds United
İngiltere Championship Blackburn Rovers 1 - 0 Derby County
İngiltere Championship Cardiff City 3 - 2 Barnsley
İngiltere Championship Fulham 1 - 2 Bristol City
İngiltere Championship Hull City 2 - 1 Stoke City
İngiltere Championship Luton Town 2 - 1 Wigan Athletic
İngiltere Championship Middlesbrough 1 - 0 Charlton Athletic
İngiltere Championship Queens Park Rangers 2 - 0 Preston North End
İngiltere Championship Reading 2 - 3 Birmingham City
İngiltere Championship Sheffield Wednesday 2 - 1 Brentford
Almanya 2. Bundesliga Hannover 96 3 - 2 Erzgebirge Aue
Almanya 2. Bundesliga Holstein Kiel 2 - 4 Osnabrück
Almanya 2. Bundesliga Greuther Fürth 3 - 1 Bochum
Türkiye 2. Lig Başkent Akademi 3 - 0 Hacettepe
Türkiye 3. Lig Silivrispor 1 - 1 Buca FK
Türkiye 3. Lig Muğlaspor 2 - 3 Batman Petrolspor
Türkiye 3. Lig Halide Edip Adıvar 0 - 0 Altındağ Belediyesispor
Türkiye 3. Lig Modafen 0 - 0 Bayrampaşaspor
İspanya 2. Lig Huesca 0 - 2 Rayo Vallecano
İspanya 2. Lig Sporting Gijón 1 - 0 Ponferradina
İspanya 2. Lig Almería 3 - 1 Mİrandés
İtalya Serie B Cittadella 4 - 3 Salerno
İtalya Serie B Empoli 2 - 1 Ascoli
İtalya Serie B Pescara 2 - 2 Venezia
İtalya Serie B Spezia 2 - 0 Livorno
İtalya Serie B Chievo 1 - 0 Cremonese
Arjantin Premier Lig Colón 0 - 2 Aldosivi
Arjantin Premier Lig Independiente 0 - 1 Banfield
Hırvatistan 1. HNL Gorica 2 - 0 Slaven Koprivnica
Hırvatistan 1. HNL Inter Zaprešic 1 - 1 Hajduk Split
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Teplice 2 - 1 Zlín
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Opava 1 - 2 Jablonec
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Slovácko 2 - 1 Viktoria Plzeň
Japonya Japon 1. Ligi Consadole Sapporo 1 - 2 Kawasaki Frontale
Japonya Japon 1. Ligi Urawa Reds 2 - 3 Gamba Osaka
Japonya Japon 1. Ligi Yokohama F. Marinos 3 - 0 Tokyo
Japonya Japon 1. Ligi Matsumoto Yamaga 1 - 1 Shonan Bellmare
Japonya Japon 1. Ligi Shimizu S-Pulse 1 - 0 Sagan Tosu
Japonya Japon 1. Ligi Nagoya Grampus 0 - 1 Kashima Antlers
Japonya Japon 1. Ligi Vissel Kobe 4 - 1 Júbilo Iwata
Japonya Japon 1. Ligi Sanfrecce Hiroshima 1 - 0 Vegalta Sendai
Japonya Japon 1. Ligi Oita Trinita 0 - 2 Cerezo Osaka
Polonya Ekstraklasa Jagiellonia Białystok 0 - 1 Zagłębie Lubin
Polonya Ekstraklasa Lech Poznań 2 - 0 Łódzki KS
Polonya Ekstraklasa Lechia Gdańsk 2 - 0 Wisła Płock
Romanya 1. Lig ChHindistan Târgovişte 2 - 1 CSMS Iaşi
Romanya 1. Lig Hermannstadt 4 - 2 Dinamo Bükreş
İskoçya Championship Arbroath 1 - 1 Dundee
İskoçya Championship Dundee United 2 - 1 Alloa Athletic
İskoçya Championship Dunfermline Athletic 3 - 1 Greenock Morton
İskoçya Championship Inverness CT 2 - 0 Ayr United
İskoçya Championship Queen of the South 1 - 2 Partick Thistle
İskoçya 1. Lig Clyde 0 - 0 Forfar Athletic
İskoçya 1. Lig Dumbarton 0 - 2 Montrose
İskoçya 1. Lig East Fife 0 - 0 Falkirk
İskoçya 1. Lig Peterhead 3 - 0 Stranraer
İskoçya 1. Lig Raith Rovers 1 - 0 Airdrie United
İskoçya 2. Lig Albion Rovers 2 - 0 Queen's Park
İskoçya 2. Lig Cowdenbeath 0 - 0 Elgin City
İskoçya 2. Lig Edinburgh City 2 - 1 Cove Rangers
İskoçya 2. Lig Stenhousemuir 1 - 2 Annan Athletic
İskoçya 2. Lig Stirling Albion 2 - 4 Brechin City
Slovakya Süper Lig Zemplín Michalovce 2 - 0 Spartak Trnava
Slovakya Süper Lig Ružomberok 0 - 0 Zlaté Moravce
Slovakya Süper Lig Nitra 1 - 1 Trenčín
Slovakya Süper Lig Pohronie 2 - 1 Sereď
Slovakya Süper Lig Slovan Bratislava 2 - 0 DAC
Arjantin Torneo Federal A Gimnasia Concepción 0 - 1 Sarmiento Resistencia
Arjantin Torneo Federal A Deportivo Maipú 0 - 1 Ferro Carril Oeste Gral. Pico
Arjantin Torneo Federal A Sportivo Desamparados 2 - 2 Huracán Las Heras
Arjantin Torneo Federal A Deportivo Camioneros 2 - 0 Estudiantes de San Luis
Arjantin Torneo Federal A Circulo Deportivo 2 - 1 Deportivo Madryn
Arjantin Torneo Federal A Sol de Mayo 0 - 1 Sansinena
İtalya Serie C Pianese 1 - 2 Pontedera
İtalya Serie C Pro Vercelli 0 - 0 Pistoiese
İtalya Serie C Siena 1 - 0 Como
İtalya Serie C Cesena 0 - 4 Fano
İtalya Serie C Paganese 1 - 1 Catanzaro
Arjantin Prim B Metro UAI Urquiza 0 - 0 Almİrante Brown
Arjantin Prim B Metro Argentino Quilmes 3 - 1 Deportivo Armenio
Arjantin Prim B Metro Acassuso 0 - 1 San Telmo
Arjantin Prim B Metro Villa San Carlos 0 - 0 Flandria
İngiltere U18 Premier Ligi Manchester United U18 1 - 3 Stoke City U18
İngiltere U18 Premier Ligi Sunderland U18 0 - 7 Manchester City U18
İngiltere U18 Premier Ligi Derby County U18 1 - 5 Liverpool U18
İngiltere U18 Premier Ligi Wolverhampton Wanderers U18 0 - 3 Blackburn Rovers U18
İngiltere U18 Premier Ligi Southampton U18 0 - 5 West Ham United U18
İngiltere U18 Premier Ligi Swansea City U18 0 - 8 Chelsea U18
İngiltere U18 Premier Ligi Tottenham Hotspur U18 2 - 3 Reading U18
Afrika CAF Şampiyonlar Ligi ZESCO United 1 - 2 TP Mazembe
Afrika CAF Şampiyonlar Ligi Zamalek 2 - 0 1º de Agosto
Afrika CAF Şampiyonlar Ligi Platinum 0 - 3 Etoile Sahel
Afrika CAF Şampiyonlar Ligi Petro Luanda 1 - 1 USM Alger
Afrika CAF Şampiyonlar Ligi Wydad Casablanca 0 - 0 Mamelodi Sundowns
Tunus 1. Lig Bizertin 1 - 1 Métlaoui
Tunus 1. Lig US Ben Guerdane 0 - 0 Club Africain
El Salvador Primera Lig Águila 1 - 0 Sonsonate
İsviçre Challenge Lig Chiasso 0 - 1 Grasshopper
İsviçre Challenge Lig Kriens 2 - 1 Wil
Almanya Regionalliga Hannover 96 II 2 - 1 Heider SV
Almanya Regionalliga Holstein Kiel II 1 - 2 Eintracht Norderstedt
Almanya Regionalliga Weiche Flensburg 2 - 1 VfB Oldenburg
Almanya Regionalliga LSK Hansa 0 - 1 Drochtersen / Assel
Almanya Regionalliga Bischofswerdaer FV 1 - 1 BAK '07
Almanya Regionalliga Altglienicke 0 - 3 Energie Cottbus
Almanya Regionalliga Bahlinger SC 0 - 1 Hoffenheim II
Almanya Regionalliga Saarbrücken 7 - 0 TuS RW Koblenz
Almanya Regionalliga FC Gießen 1 - 1 Pirmasens
Almanya Regionalliga Ulm 2 - 0 Homburg
Almanya Regionalliga Astoria Walldorf 4 - 0 Balingen
Almanya Regionalliga Mainz 05 II 2 - 1 FSV Frankfurt
Almanya Regionalliga Homberg 0 - 2 Bergisch Gladbach
Almanya Regionalliga Rödinghausen 4 - 1 Borussia M'gladbach II
Almanya Regionalliga Alemannia Aachen 1 - 2 Wuppertaler SV
Almanya Regionalliga Rot-Weiß Oberhausen 1 - 0 Schalke 04 II
Cezayir 1. Lig Hussein Dey 0 - 1 NC Magra
Cezayir 1. Lig Belouizdad 1 - 0 JS Saoura
Cezayir 1. Lig USM Bel Abbès 3 - 1 MC Alger
Cezayir 1. Lig ES Sétif 4 - 0 AS Aïn M'lila
Cezayir 1. Lig Biskra 0 - 0 Bordj Bou Arreridj
Bulgaristan 1. Lig Botev Plovdiv 3 - 1 Beroe
Bulgaristan 1. Lig Ludogorets 1 - 1 Cherno More
Ukrayna Premier Lig Oleksandria 3 - 0 Vorskla
Ukrayna Premier Lig Kolos Kovalivka 4 - 0 Dnipro-1
Arnavutluk Superliga Luftëtari Gjirokastër 0 - 2 Vllaznia Shkodër
Arnavutluk Superliga Bylis Ballsh 2 - 1 Partizani Tİrana
Arnavutluk Superliga Tİrana 1 - 3 Kukësi
Portekiz 2. Lig Penafiel 2 - 2 Porto II
Portekiz 2. Lig Nacional 1 - 0 Farense
Portekiz 2. Lig CD Cova Piedade 0 - 0 Vilafranquense
Portekiz 2. Lig Chaves 0 - 2 UD Oliveirense
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi Adelaide United U21 3 - 2 Melbourne City U21
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi Sydney U21 6 - 0 Western Sydney W. U21
Katar Yıldızlar Kupası Al Sailiya 1 - 2 Al Gharafa
Katar Yıldızlar Kupası Katar SC 0 - 1 Al Khor
Katar Yıldızlar Kupası Al Arabi 2 - 2 Lekhwiya
Avustralya W-Ligi Melbourne Victory 1 - 1 Western Sydney Wanderers
Avustralya W-Ligi Perth Glory 1 - 2 Newcastle Jets
Hindistan I-Lig Punjab 1 - 1 East Bengal
Belçika 1. Lig B Wilrijk 1 - 1 Excelsior Virton
Belçika 1. Lig B Lokeren 1 - 3 SV Roeselare
Hindistan Hindistan Süper Lig NorthEast United 0 - 3 ATK
Norveç Play-off 1/2 Start 2 - 1 Lillestrøm
Bolivya LFPB Sport Boys 0 - 0 Nacional Potosí
Kolombiya Primera B Cortuluá 0 - 0 Boyacá Chicó
Kolombiya Primera B Boyacá Chicó 1 - 0 Cortuluá
Endonezya Liga 1 Persela Lamongan 3 - 1 PSM Makassar
Endonezya Liga 1 PSS Sleman 0 - 0 Persib Bandung
Kolombiya Primera A Junior 0 - 0 América de Cali
Ekvador Premier A Delfin 2 - 1 Macará
Ekvador Premier A Aucas 1 - 3 LDU Quito
İspanya Kadınlar Primera Lig Logroño 1 - 0 Valencia
İspanya Kadınlar Primera Lig Sporting de Huelva 0 - 2 Real Sociedad
Malta Premier Lig Gzira United 3 - 1 Mosta
Malta Premier Lig Floriana 2 - 1 Santa Lucia
Malta Premier Lig Sliema Wanderers 2 - 1 Birkirkara
Malta Premier Lig Gudja United 4 - 1 Senglea Athletic
Avustralya A Lig Wellington Phoenix 2 - 1 Western Sydney Wanderers
Avustralya A Lig Sydney 5 - 1 Brisbane Roar
Sırbistan Süper Lig Crvena Zvezda 3 - 1 Spartak Subotica
Almanya 3. Lig Uerdingen 4 - 1 Hansa Rostock
Almanya 3. Lig Würzburger Kickers 3 - 1 Viktoria Köln
Almanya 3. Lig Kaiserslautern 1 - 0 Hallescher FC
Almanya 3. Lig Carl Zeiss Jena 0 - 3 Unterhaching
Almanya 3. Lig 1860 Münih 1 - 1 Sonnenhof Großaspach
Almanya 3. Lig Magdeburg 0 - 2 Ingolstadt
Macaristan NB I Mezőkövesd-Zsóry 0 - 1 Diósgyőr
Macaristan NB I Debrecen 1 - 1 Honvéd
Macaristan NB I Újpest 1 - 0 Várda SE
Macaristan NB I Fehérvár 0 - 2 Paksi SE
Macaristan NB I Zalaegerszegi TE 2 - 0 Kaposvári Rákóczi
İngiltere 1. Lig Blackpool 3 - 1 Fleetwood Town
İngiltere 1. Lig Bolton 2 - 2 AFC Wimbledon
İngiltere 1. Lig Bristol Rovers 4 - 2 Southend United
İngiltere 1. Lig Burton Albion 0 - 2 Lincoln City
İngiltere 1. Lig Coventry City 1 - 1 Ipswich Town
İngiltere 1. Lig Doncaster Rovers 1 - 1 Milton Keynes Dons
İngiltere 1. Lig Gillingham 1 - 0 Sunderland
İngiltere 1. Lig Oxford United 0 - 0 Shrewsbury Town
İngiltere 1. Lig Portsmouth 2 - 2 Peterborough United
İngiltere 1. Lig Rotherham United 0 - 1 Rochdale
İngiltere 1. Lig Tranmere Rovers 1 - 1 Accrington Stanley
İsrail Ligat ha'Al Hapoel Ra'anana 1 - 1 Hapoel Kfar Saba
İsrail Ligat ha'Al Hapoel Haifa 3 - 0 Bnei Yehuda
İsrail Ligat ha'Al Ironi Kiryat Shmona 1 - 0 Sektzia Nes Tziona
İsrail Ligat ha'Al Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Maccabi Netanya
Kıbrıs Rum Kesimi 1. Lig Anorthosis 2 - 0 AEL
Kıbrıs Rum Kesimi 1. Lig Olympiakos Nicosia 2 - 0 APOEL
Hong Kong Premier Lig R&F 2 - 0 Happy Valley AA
Güney Afrika PSL Black Leopards 0 - 0 AmaZulu
Güney Afrika PSL Baroka 2 - 2 Orlando Pirates
Güney Afrika PSL Mpumalanga Black Aces 0 - 1 Chippa United
Güney Afrika PSL Kaizer Chiefs 5 - 3 Bloemfontein Celtic
Meksika Ascenso MX Atlético Zacatepec 1 - 3 Zacatepec
Meksika Ascenso MX Zacatepec 2 - 2 Atlético Zacatepec
Almanya Kadınlar Bundesliga Turbine Potsdam 4 - 3 FFC Frankfurt
Kuzey İrlanda Premiership Carrick Rangers 3 - 0 Institute
Kuzey İrlanda Premiership Coleraine 2 - 2 Glentoran
Kuzey İrlanda Premiership Crusaders 0 - 1 Ballymena United
Kuzey İrlanda Premiership Dungannon Swifts 3 - 1 Warrenpoint Town
Kuzey İrlanda Premiership Glenavon 1 - 3 Larne
Kuzey İrlanda Premiership Linfield 1 - 0 Cliftonville
İngiltere Ulusal Lig Barrow 1 - 0 Aldershot Town
İngiltere Ulusal Lig Chesterfield 1 - 2 Bromley
İngiltere Ulusal Lig Dagenham & Redbridge 1 - 2 Maidenhead United
İngiltere Ulusal Lig Dover Athletic 0 - 2 Boreham Wood
İngiltere Ulusal Lig Eastleigh 1 - 1 Ebbsfleet United
İngiltere Ulusal Lig Harrogate Town 2 - 1 Torquay United
İngiltere Ulusal Lig Notts County 1 - 1 Sutton United
İngiltere Ulusal Lig Stockport County 4 - 2 Chorley
İngiltere Ulusal Lig Woking 2 - 1 Hartlepool United
İngiltere Ulusal Lig Wrexham 2 - 0 Solihull Moors
İngiltere Ulusal Lig Yeovil Town 2 - 0 Halifax Town
İngiltere Ulusal Lig Barnet 2 - 1 AFC Fylde
İngiltere 2. Lig Bradford City 1 - 0 Newport County
İngiltere 2. Lig Cambridge United 1 - 0 Plymouth Argyle
İngiltere 2. Lig Colchester United 1 - 0 Salford City
İngiltere 2. Lig Exeter City 3 - 2 Northampton Town
İngiltere 2. Lig Forest Green Rovers 0 - 2 Scunthorpe United
İngiltere 2. Lig Grimsby Town 0 - 3 Swindon Town
İngiltere 2. Lig Mansfield Town 0 - 3 Cheltenham Town
İngiltere 2. Lig Morecambe 1 - 1 Carlisle United
İngiltere 2. Lig Oldham Athletic 1 - 1 Leyton Orient
İngiltere 2. Lig Port Vale 0 - 1 Walsall
İngiltere 2. Lig Stevenage 0 - 0 Crawley Town


Kapat
Whatsapp Aboneliği Tamamen Ücretsiz!
Günlük Analizlerimizle Banko Kuponlarımız ÜCRETSİZ Cebine Gelsin!
ABONE OL